Szabó Balázs koncert

A nyitott templomok éjszakája rendezvény keretében 2015.09.19-én Szabó Balázs koncertet szerveztünk Kiskunfélegyházán. A cél az volt, hogy elérjük az embereket az evangéliummal, valamint hogy saját magunkról is egy képet adjunk. A gyülekezet mindig, mindenhol Istenről, Isten szeretetéről szeretne bizonyságot tenni. Az emberek általában azt gondolják, hogy Isten valahol nagyon messze, szinte elérhetetlen magasságban van, és hiába igyekszünk nem tudunk Vele kapcsolatba kerülni. Távolság van az Isten és az ember között. Ezért jött el, született meg erre a Földre Jézus Krisztus, hogy ezt a távolságot eltüntesse. A Benne való hit által kapcsolatba kerülhetek Istennel, sőt egészen közel, a jelenlétébe léphetek.

A koncerten is ezt szerettük volna elmondani, Jézus Krisztus szeretetét bemutatni.

Dátum:

2015.09.19.